Nem egészen érthető cikk jelent meg az Új Harkányi Hírek felületén – valószínűleg az év végi uborkaszezont oldandó. A szerkesztőség által jegyzett írás a biohulladák-gyűjtés hazai bevezetésével foglalkozik annak ellenére, hogy tudható: Harkány az új rendszer második körében sem lesz érintett. Az innen-onnan összelopkodott dolgozat elolvasásával nem érdemes rongálni a szemet.