Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the wp-toolbelt domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /var/www/clients/client1/web84/web/wp-includes/functions.php on line 6121
Betámadta a hulladékudvarokat a Szabad Pécs is | Dél-kom Intranet


Nem vették át a kidobásra ítélt gumiabroncsot a pécsi hulladékudvarokban, de a Biokom szerint ez csak átmeneti helyzet volt – ezzel a hosszú címmel indítja írását Babos Attila a Szabad Pécs ma reggeli írásában. A Biokom begyűjtő tevékenységének a cég lapunknak adott válasza szerint kizárólag úgy van értelme, ha anyagában vagy termikus hasznosításra tovább tudják adni a begyűjtött hulladékot. Ha viszont nincs hasznosító, vagy van, de nincs további kapacitása, akkor az ő mozgásterük is beszűkül, és kizárólag a tárolójuk által megengedett mennyiséget tudják fogadni. – mondta a nyilatkozatra kért Biokom meg nem nevezett illetékese a lapnak.

Cégünket az újságíró a hosszú cikk egyetlen mondatában említi, emígyen: A lakosság részére azonban rendelkezésre állnak a Dél-Kom Nonprofit Kft. által végzett hulladékos közszolgáltatási tevékenységhez tartozó hulladékudvarok is.

Amúgy a írás egy frappáns megállapítása szerint a gumiabroncs nem veszélyes hulladék.

Aha.