Benzinkút volt, most illegális szemétlerakó – ez jellemzi a nagykanizsai, Kalmár utcai körforgalomnál található ingatlant. Az ügy egy fotó kapcsán a közösségi médiában is felkapott lett, valamint Tóth Nándor, önkormányzati képviselő interpellált róla a városi közgyűlésen. A fejleményekről tegnap tudósította a Kanizsa Újságot K.Vi.