A júliustól tervezett átállás korántsem nevezhető zökkenőmentesnek, ugyanis korábban a két vállalat (tudniillik a MOL és a Dél-Kom) nem tudta eldönteni, hogy melyikőjük az illetékes a második félév szállítási rendjét illetően – írja tegnapi számában, szerkesztőségi cikkében az Új Harkányi Hírek. A rövid dolgozat egyébként a városban március 22-én és 23-án sorra kereülő lomtalanításról és annak néhány szabályáról szól, a teljesség igényének legkisebb szikrája nélkül.
Az aparhanti híroldal az ott március 20-án esedékes lomtalanítás időpontját és szabályait közli korrekt tájékoztató formájában.