Új szereplők aggódnak a hulladékgazdálkodásért. Talán a Dél-Kom Sajtófigyelő olvasói számára is emlékezetes lehet, amikor a Magyar Namzeti Bank hivatalos lapja, a Pénzügyi Navigátor a szelektív hulladékokat vette górcső alá. Ezúttal nem a jegybank, hanem vezető kereskedelmi bankunk, az OTP foglalkozik a hulladékokkal, mégpedig a háztartási hulladékokkal. Blikkfangos cím hívogat a cikk elolvasására: Hulladékkezelés és hulladékmentesség – az apokalipszis négy lovasa az otthonodban. Az Önök kivételes szerencséjére a Dél-Kom Sajtófigyelő munkatársa a cikket már elolvasta. Önöknek így nem kell.