Több mint 200 köbméter engedély nélkül lerakott hulladékot szállítottak el a szolnok-alcsiszigeti buszfordulóból, ahová végeláthatatlanul hozták a szemetet teherautókkal még más településekről is… Az utóbbi időben többen is hulladéklerakónak nézték a Szolnok alcsiszigeti városrészén a buszfordulót. Hatalmas mennyiségú szemét gyűlt össze a területen, és az illegális lerakókat az sem zavarta, hogy a helyszín be van kamerázva… A kamerák felvételei alapján egyébként megindították a hatósági eljárásokat. Az esetet a Szol24 írta meg tegnap este.
