A teljes hulladékbiznisz lenyúlása nyugodtan nevezhető az évtized legnagyobb panamájának – állapítja meg Facebook-bejegyzésében Hadházy Ákos országgyűlési képviselő. A bejegyzést a Klubrádió vette észre, és szemlézte tegnapi, szerkesztőségi cikkében.