A fenti, hosszú című írásával a mezőgazdaságban dolgozók új feladataira hívja föl a figyelmet ma reggeli kiadásában a Nemzeti Agrárkamara hírportálja. Szécsényi Tamás cikke szerint a legnagyobb változást a tevékenységet végző gazdasági szereplő-váltás, és az átalakításra és bevezetésre kerülő adminisztráció, illetve a jelentési kötelezettség-növekedés jelenti majd, ami sok kérdést vet fel. A koncesszori szerepkörökről, az intézményi körbe tartozó gazdálkodók és vállalkozások kötelezettségeiről és az induló rendszer működéséről, valamint a megváltozott jogszabályi környezetről a zökkenőmentes átállás érdekében online rendezvényt tartott a Kamara. Az eseményről készült felvétel a képre kattintva visszanézhető.
