Kár, hogy szolgáltatási területünkön nem működik Auchan, mert április 22-étől visszagyűjtik a használt mobilokat. A mostani aktivitással a lakosságnál halmozódó, kisméretű elektronikai hulladék mennyiségét szeretnék csökkenteni. A hírt a Napi.hu közölte elsőként.