Jelenleg kétféle módon kezelhető a keletkező atomhulladék. Az újrafelhasználás a paksi atomerőmű esetében is zöldítené a nukleáris energiát, hiszen még kevesebb hulladék tárolását kellene megoldani, ami a Magyar Nemzetnek tegnap nyilatkozó szakértő szerint költségcsökkentő tényező is egyben. Mint a lap – Hárfás Andrásra hivatkozva – megírja (szerző: M.Orbán András), partnereinek e tárgyban konkrét megoldásokat kínál a Roszatom.