A Pénzcentrum szúrta ki az automatákat az Aldi áruházaiban – ahogy a kiírásból is kiderül, még nem működnek, január elsejétől lehet őket használni. A szabályok szerint egyébként minden 400 négyzetméternél nagyobb élelmiszerüzletben biztosítani kell a visszaváltó automatákat, valamint az 1000 főnél népesebb településeken is kötelező lesz ilyeneket telepíteni. A MOHU egyébként továbbra is hirdet, várja a rendszerhez csatlakozókat.