A MOHU MOL Hulladékgazdálkodási Zrt. megkezdte a július 1. előtti koncesszió hatálya alá tartozó hulladékkészletek átvételének folyamatát – értesített a Dél-Dunántúli Gazdaság (DDG) tegnapi, online kiadása. (A DDG a Pécs-Baranyai Kereskedelmi és Iparkamara lapja.) A folyóirat hivatkozik a MOHU vonatkozó felületére, és bemutatja a koncessziós társaság fölhívását is a szerződéses feltételekről, ellentételezési és szolgáltatási díjakról.