A fenti felcímmel közölte tegnap esti kioadásában a SONLINE a kaposvári hulladékudvarokat érintő változásokat. Ezek szerint augusztustól már nem lehet ingyen bevinni az építési és bontási hulladékot a kaposvári Nádasdi utca végén találhatói Inert hulladéklerakóba. Korábban évente egytonnányi törmeléket lehetett leadni ott, akár egyben is, augusztus elsejétől azonban már minden kilóért fizetni kell. A kaposvári hulladékudvarban viszont lehetőség van arra, hogy a lakosság továbbra is térítésmentesen bevigye a törmeléket, de van napi limit.