Rácsodálkozott az Új Dunántúli Napló és a BAMA a hulladékgazdálkodás hazai változásaira. Az utóbbi napok híradásaihoz képest egyetlen újdonságot lelhetni föl az összefoglalóban: Szentkirályi Alexandra agitál rövid videóban a visszaváltási rendszer mellett.