Az állattartótelepeken képződő hulladékok, a tetemek és melléktermékek biztonságos, kedvező költségű és higiénikus kezeléséről ír az Agrárágazat. Érdekes cikk Kohout Zoltán tollából, az érdeklődőknek kifejezetten ajánlható. Már csak azért is érdekes, mert a 24.hu épp a napokban tett közzé egy videófelvételt arról, hogy nemrég 1,5 méter hosszú haltetemet találtak a szelektív szemétben, a Budapesti Közművek új, szelektív hulladékot válogató központjában.