A művészetkritika sajátos módját választotta három putnoki féfi: feldarabolták és egy ózdi átvevőhelyen megpróbálták leadni a miskolci kórház udvarán álló hatalmas bronzszobrot. A 122 kilós szállítmányról azonban az átvevőhely értesítette a rendőrséget. Az esetről a BAMA számol be ma reggeli kiadásában. Képünkön: ennyi maradt a szoborból.
