Az Új Dunántúli Napló és a BAMA olvasói levélre hivatkozva közli Wald Kata cikkét.
Múlt szombaton éppen harmadszorra próbáltam leadni a Szigeti tanyánál lévő hulladékudvarba a felgyülemlett üres permetszeres, illetve festékes dobozokat. Autóval már háromszor mentem el a lerakóhoz és álltam sorba, de minden alkalommal elutasítottak. Nem veszik át a flakonokat arra hivatkozva, hogy tele van a lerakó, és nem tudnak több ilyen típusú hulladékot fogadni. Felháborítónak tartom
– írta a szemfüles olvasó. Hozzátette:
Ha a hulladékudvar kapacitása nem megfelelő, akkor mihamarabb növelni kell!
Mindjárt – válaszolhatnánk.