Egy Frantó nevű olvasó dühöng ma reggel az Új Dunántúli Napló hasábjain illetve a BAMA felületén azon, hogy szemetesek a buszvárók, különösképpen a meszesi iskola buszvárója Pécsett. Szó van mindenről. A Zöldikékről, az Ifjú Zöld Titánokról, Áder Jánosról, szóval, kellően zavaros a levél. Hála Istennek, a szolgáltató vagy a milliós prémiumok ezúttal nem kerülnek szóba.