A nemzeti hulladékgazdálkodás első számú szakértője, Wald Kata, az Új Dunántúli Napló és a BAMA újdondásza, az általa hamisított olvasói levelek sorával igyekszik rendet vágni a még tisztázatlan kérdésekben. Ezúttal a hét esztendeje változatlan hulldékszállítási díj struktúráját javasolja átalakítani aképpen, hogy a szelektív hulladékot korrektül gyűjtő háztartások kedvezményben részesülnének a díjból.
Ahogy Máté Péter is énekelte volt, mindig van remény.