Megint valamiféle olvasói levélre hivatkozik az Új Dunántúli Napló és a BAMA, amikor azon viccelődik, hogy a pécsi, belvárosi kukák sem bírják a hirtelen beköszöntött nyári meleget. Az egyik üzlet előtti kukák szinte szétaszalódtak a napon – írják. A cikkhez mellékelt képből persze kiderül, hogy az edények kigyulladtak. A közszolgáltató neve vagy felelőssége nem merül föl az írásban, sőt, a milliós prémiumok ellenére olvadnak a hulladéktárolók mondat is elmarad ezúttal.
