Országos sajtóvita és kommentháború tört ki a pápai Petőfi Filmszínház vezetőjének az egyik közösségi felületen közzétett fényképéből, amelyen a moziban szemetelő fiatalok által a film után otthagyott állapotokat rögzítette. Ha Olvasóink kíváncsiak a részletekre, úgy a Szeretlek Magyarország tegnapi összefoglalóját ajánljuk szíves figyelmükbe.
