W.K. veszi kezébe a
BAMA illetve az Új Dunántúli Napló szerkesztőségébe érkező (?) “olvasói leveleket” ismét, Itt a tavaszi lomtalanítás ideje, ennek kapcsán az olvasói panaszok is sokasodnak – összegez írása alcímében. A cikk egy jótanácsra fut ki: a kukák mellé kerülő lomokat dobozolja be mindenki!
Egyébként valós problémát feszeget a dolgozat, hogy tudniillik az elszállíthatatlan hulladék sokszor hetekig ott hever a gyűjtőedények mellett, illetve, hogy a lakók gyakran túl korán teszik ki a lomhulladékot. A szolgáltató és az ott kiosztott milliós prémium ezúttal nem kerül szóba. (via: M.D.)