Elképesztő mennyiségű lomot termelünk, írja a nem meglepő hírt ma hajnali kiadásában az Index. A lap (elsősorban fővárosi) szokásokat elemezve mutatja be a lomhulladék útját az árokparttól az (esetleges) újrahasznosításig. Érdeklődőknek igazán izgalmas olvasmány (plusz képriport).
