A Hamisított olvasói leveleinkből című sorozat folytatódott a BAMA és az Új Dunántúli Napló hasábjain, a szokott módon Wald Kata tollából, a web-oldal tegnap esti, a print ma reggeli kiadásában. És – ugyancsak a szokott módon – Kata összekeveri a hulladékudvart a lerakóval. Az egész “levél” egy merő katyvasz. Cégünk nem kerül szóba, a MOL-t dobta most a fantáziagép. A cikk a Hírnavigátor szemlézőinek figyelmét keltette még föl.