Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the wp-toolbelt domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /var/www/clients/client1/web84/web/wp-includes/functions.php on line 6121
A kormányhivatal munkatársai is szedték a hulladékot | Dél-kom Intranet


A Somogy vármegyei Kormányhivatal is csatlakozott hazánk legnagyobb önkéntes hulladékszedési mozgalmához, a TeSzedd! – Önkéntesen a tiszta Magyarországért akcióhoz, jelentette a SONLINE.

Nagyon büszke vagyok arra, hogy az 1300 fős apparátusunk 15 százaléka kézzelfogható módon is csatlakozik az országos felhíváshoz – mondta dr. Neszményi Zsolt főispán hétfőn, a kormányhivatal Nagy Imre téri épületénél, melynek környékén a munkatársakkal közösen több zsáknyi szemetet szedtek össze.

A lap emlékeztet: az illegálisan elhagyott bejelentett hulladék mennyisége megközelítette a 6500 tonnát, melyből a 2022-2023-as évben 3700 tonnát elszállítottak, 2401 tonna hulladékot pedig a Kormányhivatal végrehajtási eljárás keretében vitetett el 106 millió forint értékben.