Folytatja Előre gyártott olvasói levelek című sorozatát az Új Dunántúli Napoló és a BAMA: A kukák mellett, vagy az erdők mentén felhalmozódott lomokra panaszkodtak többen is a DN sms rovatában az elmúlt napokban. Szerintem nem kell csodálkozni azon, hogy vannak, akik ezt a megoldást választják. Komlón szeptemberre hirdették meg a lomtalanítást. Erről hirdetményben tájékoztatták a lakosságot, és mellékeltek egy felsorolást is, hogy mi az, amit nem szállítanak el. A rendkívül hosszú lista szerint többek közt se fém-, se bio-, se szelektíven gyűjthető papír, műanyag, vagy üveg, se háztartási gépek, számítástechnikai eszközök, illetve azok alkatrészei stb. nem kerülhetnek ki – írja az állítólagos olvasó.
Feltettem magamban a kérdést: akkor vajon mi az, amit lomtalanításkor elszállítanak? – teszi fel nem csak magának, hanem mindenkinek a kérdést az “olvasó”. A szolgáltató neve egyébként nem kerül szóba a cikkben.