Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the wp-toolbelt domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /var/www/clients/client1/web84/web/wp-includes/functions.php on line 6121
A képviselő gumilerakatot szaporít – hírösszefoglalónk | Dél-kom Intranet


Tompos Márton Facebook-oldalán jelentkezett be országjárása állomásairól. A Momentum frakcióvezető-helyettesének bejelentkezései országjárásáról, amit azt köveően indított el, hogy egy államtitkár bátyja 28 ezer tonna abroncs-hulladékot hordott össze Zalában. Lentiben az illegális szemétből elhelyezett több gumit is a polgármesteri hivatal előtt, majd továbbment Celldömölkre, ahol a  szemetelő cég bejelentett székhelye elé rakta az abroncsokat. A politikus egyik videójában megszólalt egy nagykölkedi lakos is, akinek a hazától pár száz méterre van egy illegális szemétlerakat. Azt mondta, az elmúlt 3 évben több tízezer köbméter abroncsot raktak le a területre, engedély nélkül. Pert indított, de hiába. A politikus aggasztónak nevezte, hogy a fideszes vezetők mindig azt mondják, nincs baj a környezetvédelemmel, csak sohasem az ő kertjük végébe van lerakva az illegális szemét. Ezt orvosolta a 24.hu szerint, amikor Orbán Viktor felcsúti háza elé is vitt a zalai illegális gumiszemétből. Az Index azt is megírta, hogy Tompos Márton délután a Karmelita kolostorhoz is elvitte az abroncsokat, amelyeket a már jól ismert kordonok előtt helyezett el.