Bár a kapszulás kávékat négy évtizede találták fel, a népszerűségük csak az elmúlt években kezdett meredek emelkedésbe. Legnagyobb kritika a környezetre gyakorolt hatásuk miatt éri őket. A kanadai Quebeci Egyetem kutatói szerint azonban a kávézás ezen módja talán mégsem olyan nagy teher a környezetre, mint ahogy azt eddig gondolták – jelentette a BBC. A kutatók a tanulmányát tegnap esti kiadásában elemzi a hvg. Tanulságképpen megállapítják, hogy érdemes azt is szem előtt tartani, hogy bár nem a kapszulás kávézás a legszennyezőbb, ha túl sokat fogyasztunk belőle, a megtermelt hulladék miatt gyorsan azzá válhat.