Erzsébetváros szerint nem sokon múlt, hogy nem fulladt káoszba a hulladékkezelés – ezzel a címmel jelent meg egy, nem csak a budapesti kerület helyzetét bemutató összefoglaló a 24.hu.tegnap délutáni kiadásában (szerző: Tamásné Szabó Zsuzsanna). A VII. kerületi DK-s polgármester, Niedermüller Péter úgy véli, a Mol képtelen a rendszer zökkenőmentes működtetésére. A lap megkeresésére a BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zrt. FKF Hulladékgazdálkodási Divíziója azt írta, a fővárosi lakosok tapasztalhatják, hogy Budapesten fennakadás nélkül zajlik a hulladékgazdálkodási közszolgáltatás.