Az elmúlt két havas hétvégén rengetegen látogatták meg a Kékestetőt, sokan azonban nem úgy hagyták ott a havas élmények után, ahogyan azt illett volna. Törött popsitepsik, bobok és szeméthegyek maradtak a helyieknek – jelentette tegnap délután a NOOL.
