Fölébredt őszi álmából a Magro.A hazai agrármagazin tegnap esti kiadásában csodálkozott rá a tényre, hogy a gumiabroncsokat október 1-étől elkülönítetten kell gyűjteni. A szerkesztőségi cikk néhány sajátos mezőgazdasái vonatkozást is említ. Körmünket nem fogjuk lerágni.