Felfüggesztett szabadságvesztést szabhatnak ki azzal a büntetett előéletű férfival szemben, aki engedély nélkül helyezett el és égetett hulladékot egy esztergomi ingatlanon. A hulladék veszélyeztette a környezet elemeit, veszélyt jelentett a talajra, a talajvízre és a közeli folyóvizekre. Az ügyészség által javasolt büntetésről illetve az esetről a Dorogi-medence Regionális Hírportál számolt be.