Smartlife – Tudatosabb jelen egy fenntarthatóbb jövőért! elnevezésű Reels videókampányt és videóversenyt hirdetett a Pécsi Tudományegyetem hallgatóinak. Minden jelentkező kapott díjat, amelyet tegnap a PTE kancellárja, Decsi István adott át, aki beszédében köszönetet mondott, hogy a Zöld Egyetem Program keretében a résztvevők csatlakoztak a fenntarthatóságot fókuszba helyező versenyhez, és átgondolták, hogy mik azok a mindennapi tevékenységek, gondolatok, amelyek a fenntarthatóságot és a megtakarítást szolgálják. Az eseményről a BAMA tudósított (szerző: Czeczon Enikő) eléggé igénytelen cikkben.