– Utánfutót béreltem, felpakoltam rá a vagy tizenöt éve kiszuperált, s otthon már nagyon útban lévő fagyasztóládát, meg a rossz, még keverőtárcsás mosógépet, hogy leadjam azt a Szántó Kovács János utca végi hulladékudvarba. Tartoztam az ördögnek az úttal, mert a kapura ki van írva, hogy az átvétel átmenetileg szünetel – panaszolta a Hódpress olvasója, aki hazavitte, s mérgében leborította az udvar sarkába kiöregedett gépeit. A történetet Korom András írta meg tegnap, aki utána járt az okoknak is. Kiderült: három hete homokszem került a vásárhelyi hulladékudvarból hulladékok elszállításába, az autógumit, a háztartási gépeket, illetve az építési törmeléket emiatt nem tudják átvenni. A miértre a MOHU-tól szeretett volna választ kapni az újdondász, ám mostanáig nem kapott.