A Családbarát munkahely védjegy népszerűsége azt bizonyítja, hogy a családbarát intézkedéseket egyre több cég tartja a munkavállalók és a foglalkoztatók számára is előnyt jelentő, fontos értéknek – mondta a Kulturális és Innovációs Minisztérium (KIM) családokért felelős államtitkára kedden Budapesten, a 2000. tanúsítvány ünnepélyes átadóján. Szuromi-Kovács Ágnes, a védjegyet alapító Családbarát Magyarország Központ ügyvezetője arról beszélt, hogy négy évvel ezelőtt kezdték el kiosztani a Családbarát hely tanúsítványokat, azóta az elismert munkahelyeken keresztül több mint 300 ezer magyar munkavállalóhoz értek el a családbarát szolgáltatások.
A tegnapi átadóról a teljes hazai sajtó, köztük az Új Dunántúli Napló és a BAMA is tudósított.
