Képes beszámolót közölt a 24.hu a PET-kupa marosi küldetéséről. A Dél-Magyarország ugyancsak fényképekkel illusztrálja összefoglalóját. A hazai szakportál, a Don’t waste it emlékeztet: idén összesen öt verseny lesz a Tiszán és mellékfolyóin. A Szeged365 arról ír, hogy az utolsó kilométereken dőlt el, hogy ki lesz a győztes: a végig vezető, veterán kalózokból álló Petúnia, vagy a 3 szervezetet képviselő, helyi ASZE-BGRG-MOHOSz. Végül a Petúnia győzedelmeskedett, és övék lett a Maros Hőse cím is!
