Hamarosan vádat emelnek a tataházi férfival szemben, aki több mint száz tonna hulladékot helyezett el februárban egy lakatlan ópusztaszeri tanya udvarán. A rendőrök több tehergépjárművet és nyerges vontatót azonosítottak az eset után, amelyek a bűncselekmények elkövetése során a helyszín közelében közlekedtek. A tanúkihallgatások során a detektívek eljutottak a megbízóhoz, aki a szakértői vélemény szerint több, mint 134 tonna tömegű hulladékot szállíttatott az ingatlan udvarára. Az esetről tegnap számolt be a 24.hu (szerző: Kolontár Krisztián).

A Promenád24 (szerző: Ács Helga) nem tatházi, hanem kisteleki férfit említ az esetről szóló beszámolójának címében. A Dél-Kom Sajtófigyelő a Police.hu-n igyekezett tisztázni ezt a rendkívül fontos kérdést. A férfi – az egyébként nagyon kedves Bács megyei településen – Tataházán lakik.