Kedves Munkatársak,
2022. április 22. a Föld Napja, és ebből az alkalomból ajánljuk szíves figyelmetekbe a Pécsi Tudományegyetem Zöldnek lenni jó! Öltözz zöldbe vagy öltöztesd környezeted zöldbe!, bolygónk védelmét célzó, figyelemfelkeltő programját. A program időszaka: 2022. április 22 – 29.
