A Villányi Hírmondó hívta föl hét végén (Facebook-kiadásában) a figyelmet arra, hogy november 18-án zöldhulladékot szedünk a településen. Elvileg az eseménynek nem csak a Facebook-hírfolyamban kellett volna feltűnnie, hanem a hírmagazin internetes oldalán is, de ott nem sikerült föllelnünk.
