A környezetvédelemnek számtalan formája van; a szelektív hulladékgyűjtéstől az autómentes közlekedésig. A környezettudatosság elsajátítását nem lehet elég korán kezdeni! A Duna-Dráva Cement Kft. éppen ezért 2022-ben is megrendezi a Zöld Alternatíva Vetélkedőt középiskolás diákok és tanáraik számára – adta hírül tegnapi szerkesztőségi cikkében a PécsMa. Az íráshoz mellékelték a korábbi megmérettetésekről készült filmet is.
Az idei, beremendi vetélkedő részletei a vállalat weboldalán IDE KATTINTVA érhetőek el, a PécsMa cikkét pedig itt olvashatják: