Rajtahagyták a dobozokon a kiszállítási címet, így a nem kis mennyiségű hulladékot a városrendészek visszavitték a feladónak – írta meg a Ma.hu, illetve több napilap – elsősorban a bulvárlapok – is. Mindez Budapest II. kerületében történt, a Csatárka úton, ahol a szelektív üveggyűjtőhöz helyeztek ki nagy mennyiségű papírhulladékot. (via: P.Cs.)
