Több napilap is közreadta a hírt tegnap esti kiadásában, hogy egy erdőtelki nyaraló felújításakor keletkezett sitttet (jó sok veszélyes hulladékkal a törmelék között) közterületre hordatta a tulajdonosnő.

A lerakott szemétben volt autógumi, azbeszt tartalmú hullámpala, bitumenes hullámlemez, kőzetgyapot, üveggyapot és festékes vödör is. Az asszony (szerencsés esetben felfüggesztett) bötrönbüntetésre számíthat.