…címmel foglalja össze a folyamat legfontosabb tanulságati tegnapi kiadásában a Komlói Újság, és a lap internetes-verziója. Czeti Ádám írása szerint három ütemben összesen 117 tonna lomot szállított el a közszolgáltató, pontosabban alvállalkozója. A cikk web-változatáról át lehet linkelni a Komlói Városgazdálkodás és a Dél-Kom Nkft. oldalaira is, ahol ugyancsak elolvashatók a tapasztalatok. A összefoglaló fegyelmezetlenségről számol be: lomtalanítás előtt sokkal, vagy utána pakoltak ki a lakosok több helyen is. Még mindig sok elektronikai hulladék került ki, és előfordult veszélyes hulladék, WC csésze, mosdókagyló is.

http://komloiujsag.hu/veget-ert-a-lomtalanitas-szamok-es-tapasztalatok/.