2880 zsák szemetet szedtek össze a versenyzők a X. Jubileumi Felső-Tiszai PET Kupán, adták hírül a napilapok elektronikus formában tegnap délután, a nyomtatott változatban ma reggeli kiadásaikban.

Tudósítását a Telex azzal a kisfilmmel is megtoldotta, amelyet a tiszai szemétáradatról készítettek.