A műanyag- és alumíniumhulladék csökkentése céljából a Nespresso bemutatta új, otthon komposztálható kávékapszuláit. A kezdeményezés jelentőségének megértéséhez hangsúlyoznunk kell, hogy a felnőtt európai lakosság 85%-a fogyaszt napi rendszerességgel átlagosna 2,7 kávét. A kávéivók 91 százaléka nap mint nap iszik otthon kávét, 53 százalékuk pedig napi szinten kávézott a munkahelyén is a járvány előtti időszakban. Az emberek java része inkább a funkcionális kávézást helyezi előtérbe: a fő cél a reggeli felébredés. Így a többségnél a kávé élvezete csak másodlagos, de egyre többen isznak kávét élvezeti szándékkal és egyre többen keresik a kapszulás kávét. Vannak, akik szerint ez egyenesen egy környezetvédelmi katasztrófával ér fel. Az mindenesetre tény, hogy jelenleg Európában a kapszulák mindössze 20 százalékát hasznosítják újra. Márpedig az elmúlt négy évben Nyugat-Európában 38 százalékkal nőtt a kapszulás kávét fogyasztók aránya a brit Euromonitor adatai szerint. a kapszulák javarészt alumíniumból, kisebb részt műanyagból vannak. Márpedig az alumínium előállítása rendkívül energiaigényes: kilencszer több energiát igényel, mint az acél megmunkálása. Becslések szerint a Nespresso kaszulákból 1986 óta 2022 szeptemberéig 51 milliárd fogyott a világon. (De ez csak iparági becslés, mert a cég nem hoz nyilvánosságra adatot.) Az említett 51 millliárd kapszula darabonként csak 10 grammal számolva is 510 ezer tonna alumíniumhulladékot jelent!
Ennyi bevezető után érthető, hogy az iparág nagy örömmel üdvözölte a Nespresso Original névre keresztelt új termékcsaládját, amelynek kapszulái tehát akár otthon, akár a közösségi komposztálókban is elhelyezhetők.
Üröm az örömben, hogy a Don’t waste it részletes termékbemutatójából az is kiderül: az új kávékoncentrátumot a vállalat először Franciaországban és Svájcban vezeti be, majd csak később követi ezt a tesztidőszakor az, hogy újabb európai országokban jelenik meg az Original. Magyarországon az elkövetkezendő néhány évben még nem találkozhatunk vele…