A koronavírus okozta rendkívüli helyzet miatt egyre több intézmény, szolgáltató változtatja meg ügyfélkezelési tevékenységét, a Dél-Kom Nonprofit Kft. is így döntött – számol be internetes felőletén a PécsMa. A szerkesztőség által jegyzett rövid cikk gyakorlatilag megismétli mindazokat az információkat, amelyek a lap print-változatában, cégünk hirdetésében a hét végén, a harmadik oldalon megjelentek.
https://www.pecsma.hu/hirzona/koronavirus-valtozasokat-vezetett-be-a-del-kom-ugyfelszolgalatan/