Kedves Kollégák!
Szerződés szerint 2022. november 1. napjától az Infra-med Kft. biztosítja Társaságunk számára a foglalkozás-egészségügyi alapellátó szolgáltatást. Ehhez az alábbiakban szereplő rendelési idő figyelembe vétele és elérési csatornák használata ajánlott. A megszokott módon a munkaügy által kiállított beutalóval kell megjelenni a lefoglalt időpontban a megadott helyen.
Természetesen a rendelőben az EESZT hozzáférés biztosított, a szükséges vizsgálatok elvégezhetőek helyben (vércukorszint mérés, EKG), amennyiben indokolt, de az a kérés, hogy az 1 éven belüli orvosi leletet lehetőség szerint – akinek keletkezett ilyen – vigye magával.
A mohácsi és a siklósi részleg, az alábbi tájékoztatótól némiképp eltérően Mohácson illetve Harkányban tudja igénybe venni nevezett szolgáltatást az alábbiak szerint:
Mohácsi rendelő: Mohácsi Kórház és Szakrendelő
Név: dr. Rajnai Gabriella
Cím: 7700 Mohács, Véradó u. 1.
Bejelentkezés: 30/351-7895, dr.rajnaig@gmail.com
Rendelési idő:
Hétfő: 13:00-14:00
Szerda: 15:00-18:00
Harkányi rendelő: Harkányi Kórház
Cím: 7815 Harkány, Zsigmondy sétány 1.
Bejelentkezés: a pécsi rendelőben és annak e-mail címén
Van lehetőség csoportos időpont foglalásra is. Ebben az esetben egy nagyobb idősáv kerül kijelölésre az igényekhez igazodva. Ezt a tervezett időpont előtt minél előbb, de legalább két héttel korábban meg kell tenni. Ilyen igény esetén forduljatok Lévayné Hajdics Kata Kolléganőhöz.
Fentieken túl ne felejtsük, hogy MASZK HASZNÁLATA KÖTELEZŐ továbbra is az egészségügyi intézményekben!
