A csapadékosra fordult időjárás ellenére újabb lerakó-tüzekről érkeztek jelentések, illetve sorra bukkantak föl hírek az utóbbi napokban a hazai sajtóban. A Szóljon arról tudósított, hogy a kunszentmártoni és a szarvasi hivatásos tűzoltók több vízsugárral avatkoztak be, amikor 1200 négyzetméteren égett a hulladék a szelevényi telepen. Az Infostart a felgyői tűzről számolt be, ahol a Csanytelek felé vezető úton lévő telep tömbösített kommunális hulladékából csaptak fel a lángok.
