A Dél-Kom Sajtófigyelés folymatosan nyomon követi a tiszai kommunláis hulladék útját, sorsát. Ukrajnából és Rómániából a vízen úszva újabb hulladékhullám érte el Magyarországot, tudósított tegnap esti kiadásában az Alfahír.
A szemét teljesen ellehetetleníti a térség turisztikai fejlesztését. Tetézve a gondot mára több milliárd forint anyagi kárt okoz a rendszeres védekezés kényszerű elvégzése nyomán!
– mondta el a szerkesztőségi cikkben Adorján Béla, a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei közgyűlés képviselője. A hírt a ma reggeli országos napilapok szinte kivétel nékül átvették.
