Visszaélnek a természettel címmel jelent meg mínuszos hír az Új Dunántúli Napló hasábjain illetve a BAMA felületén, utóbbin tegnap, az esti kiadásban. A rövid, illusztráció nélküli összefoglaló arról ad hírt, hogy a Nyugat-Mecsek Tájvédelmi Körzetben számoltak fel újabb illegális szilárdhulladék-lerakót az illetékesek.
https://www.bama.hu/helyi-kultura/2022/04/visszaelnek-a-termeszettel